Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Najpredávanejšie

Káble (Optika)

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 18 z celkových 24
Zobraziť stranu: 1 2 »
ZľavaOptický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 2m

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 2m

skladom
3,20 € bez DPH 3,84 € s DPH
ZľavaOptický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 1m

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 1m

skladom
3,20 € bez DPH 3,84 € s DPH
ZľavaOptický PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy

Optický PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy

skladom
2,53 € bez DPH 3,04 € s DPH
ZľavaOptický PigTail Multi mode (50/125), ST/1m, economy

Optický PigTail Multi mode (50/125), ST/1m, economy

skladom
1,99 € bez DPH 2,39 € s DPH
ZľavaOptický PigTail Multi mode (62,5/125), LC/1m, economy

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), LC/1m, economy

skladom
2,64 € bez DPH 3,17 € s DPH
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »